Firma  DOMMAR Nieruchomości Sienkiewicz istnieje na rynku obrotu nieruchomości od 1999 roku .

Od stycznia 2023 roku wchodzi w skład  firmy BSD TRADE Sp. z o.o. i funkcjonuje w niej jako odrębny dział nieruchomości.

Wyróżniamy się na tle wielu podobnych firm uznaną marką , wieloletnim doświadczeniem , zawodowymi kwalifikacjami popartymi państwowymi licencjami profesjonalnych pośredników w obrocie nieruchomościami o  nr 2490 , 9875  nadanymi przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast oraz Federacji Porozumienia Polskiego Rynku Nieruchomości oraz licencją posrednika w obrocie nieruchomosciami nr 1403 nadana przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami.

Jesteśmy ubezpieczeni obowiązkową polisą od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 250 000,00 EUR  ( 1 000 000,00 ZŁ ) za szkody mogące wystąpić z tytułu wykonywanej przez nas działalności , co oznacza , że każda przeprowadzana przez nas transakcja jest ubezpieczona .


Należymy do ogólnopolskiej sieci biur nieruchomości działających w systemie wielokrotnego oferowania ofert nieruchomości - MLS Polska ( MLS- Multiple Listing Service ) , co powoduje , że oferty zgłoszone w naszym biurze posiadają również biura stowarzyszone w tej sieci .

Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Federacji Porozumienia Polskiego Rynku Nieruchomości

Posiadamy certyfikat przynależności do Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami z siedzibą w Katowicach .
Uczestniczymy we wszystkich seminariach , sympozjach i szkoleniach organizowanych przez Polską Federację Rynku Nieruchomości , BCK-SPON , przez co stale podnosimy swoje kwalifikacje .


Firma, która dobrowolnie przyjęła „Kartę Praw Klienta” zobowiązała się tym samym do poinformowania swoich Klientów o tym, jak bogatą usługę mają prawo otrzymać od Firm w których pracują Pośrednicy należący do Stowarzyszeń skupionych w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami, oraz do umożliwienia im skorzystania z takiej usługi.

Jakie są cele wprowadzenia przez Polską Federację Rynku Nieruchomości „Karty Praw Klienta”? Powiadomienie Klientów jakie mają prawa i co mogą otrzymać od pośrednika, jeśli postanowią skorzystać ze wszystkich swoich praw . Wskazanie Klientom tych Firm, które gotowe są same i we współpracy z innymi firmami świadczyć usługi na najwyższym poziomie poddając się przy tym „konsumencko-federacyjnej” kontroli jakości swojej pracy.

Jakie Korzyści odniesie Klient korzystający z usługi świadczonej w ramach „Karty Praw Klienta”?

Korzyści z zatrudnienia profesjonalisty jest wiele jednak najważniejsze jest to, że to tylko skorzystanie z pełni praw umożliwi Klientowi zrealizowanie jego celu, oraz sprawi, że nie sprzeda on swojej nieruchomości zbyt tanio, i nie kupi zbyt drogo.

Należy pamiętać, że fachowiec pracujący na rynku nieruchomości posiada wiedzę, techniki i profesjonalne narzędzia ułatwiające sprawne i korzystne dla Klienta przeprowadzenie transakcji. Zatrudniony przez Państwa Pośrednik będzie mógł zastosować wszystkie dostępne mu techniki i narzędzia tylko wtedy, gdy udzielicie mu prawa wyłącznej reprezentacji. Gdy tego nie zrobicie, to sami pozbawicie się prawa do jawnego i profesjonalnego marketingu swoich ofert i znacznie ograniczycie możliwość przeprowadzenia transakcji zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Korzystając ze swoich praw dostaniecie lepszą usługę!

Nasze biura  :

Tarnowskie Góry ul. Legionów 37c - nowa lokalizacja .Biuro w Bytomiu ul. Katowicka 6 ( obecnie czeka na remont)


Godziny pracy biur :
pracujemy hybrydowo , spotkania  w biurze po wcześniejszym umówieniu

Zakres działania :

 • pośrednictwo w obrocie sprzedaży , kupna , wynajmu : mieszkań , domów , lokali biurowych i handlowych , magazynów , hal , gruntów , działek komercyjnych
 • doradztwo w obrocie nieruchomościami
 • wycena nieruchomości
 • kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty dla firm -bezpłatna pomoc w udzielaniu kredytów

Rekomendacje :

 • Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości
 • Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości
 • Bielsko-Częstochowsko-Katowickie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami z siedzibą w Katowicach.
 • współpracujący  notariusze w Gliwicach , Zabrzu , Bytomiu , Tarnowskich Górach
 • uczestnicy naszych transakcji .
 • Agencje nieruchomości
 • Banki hipoteczne

Współpraca :

 • firmami geodezyjnymi i remontowymi ,
 • wiodącymi biurami w obrocie nieruchomościami
 • developerami ,
 • bankami udzielającymi kredyty hipoteczne
 • biegłymi rzeczoznawcami

Naszym klientom zapewniamy :

 • gwarancje bezpieczeństwa transakcji ( wieloletnie doświadczenie , polisa ubezpieczeniowa na kwotę 1 100 000,00 zł  , profesjonalne  licencje pośrednika )
 • indywidualne podejście
 • bezpłatny przyjazd na telefon w celu dokonania oględzin nieruchomości
 • obsługę formalno – prawną , kredytową
 • pomoc w załatwieniu wszelkich niezbędnych czynności związanych z transakcjami ( sprawy sądowe , notarialne , spadkowe , skarbowe , )
 • ochronę danych osobowych
 • profesjonalizm , odpowiedzialność , lojalność , dyskrecję ,
 • pełną obsługę przed i po transakcji ( protokoły zdawczo- odbiorcze , umowy z dostawcami mediów , kontakt ze Spółdzielniami Mieszkaniowymi , Zarządcami , Wspólnotami , Administracjami )
 • korzystny dobór kredytu przy współpracy z bankami : PKO S.A. , PEKAO BP S.A. , ING Bank Śląski , Bank Przemysłowo-Handlowy PBK S.A. , Bank Millennium , Bank Zachodni WBK S.A. , Lukas Bank , Bank Spółdzielczy , Bank Gospodarki Żywnościowej , GETIN Bank S.A.  , Kredyt Bank, mBank, MultiBank , GE Money Bank , Polbank EFG, Santander Consumer Bank, i inne

Nasi pracownicy - specjaliści do spraw obrotu nieruchomościami :

Nad państwa ofertami fachowo i skutecznie pracują codziennie w Gliwicach i w  Tarnowskich Górach doświadczeni , odpowiedzialni specjaliści , którzy dostępni są w godzinach pracy biura przy telefonach stacjonarnych , natomiast w terenie i po godzinach pracy biur kontakt z nimi znajdziecie Państwo pod ich numerami telefonów komórkowych . Wszyscy nasi agenci są mobilni , dowiozą Państwa na oględziny bądź wizje wskazanych nieruchomości , a po przeprowadzonej transakcji zawiozą do notariusza oraz w miejsca gdzie dokonacie Państwo rozliczenia swoich nieruchomości ; podpiszecie nowe umowy na dostawę mediów lub rozliczycie ich zużycie , opłacicie podatki , dokonacie rozliczeń w wspólnocie czy Spółdzielni Mieszkaniowej itd. .

 Naszymi partnerami są :

 img img

wszelkie informacje zamieszczone na naszej stronie internetowej oraz innych naszych portalach i domenach nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego co stanowi , że ich właściciel nie ponosi odpowiedzialności za ich nieaktualność  czy jakichkolwiek błedne informacje.