nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry
mieszkanie na sprzedaż

DMG-MS-11714

WYJĄTKOWY DWUPOZIOMOWY APARTAMENT Z TARASEM 30 m² – STARE TARNOWICE Zdjęcia przedstawiają wizualizację pomieszczeń Są nieruchomości, które po prostu się ogląda… i są takie, które zapamiętuje się od pierwszego wejścia. Ten imponujący, dwupoziomowy apartament o powierzchni ...

Powierzchnia
180,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 994,44 zł
cena 899 000 
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze

Zabrze
mieszkanie na sprzedaż

DMG-MS-11713

Na sprzedaż mieszkanie M-4 – Zabrze, 52,10 m² | wysoki parter Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą, położone w Zabrzu. Lokal znajduje się na wysokim parterze w wieżowcu po termomodernizacji. Powierzchnia użytkowa: 52,10 m² Układ mieszkania: 3 ...

Powierzchnia
52,10 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 333,97 zł
cena 330 000 
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń

Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń
mieszkanie na sprzedaż

DMG-MS-11709

Na sprzedaż przestronne mieszkanie M-3 – Tarnowskie Góry, os. Przyjaźń Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie M-3, położone na 2. piętrze w czteropiętrowym ocieplonym bloku na cenionym osiedlu Przyjaźń w Tarnowskich Górach. Mieszkanie ...

Powierzchnia
54,97 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 439,33 zł
cena 299 000 
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń

Gliwice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

DMG-MS-11705

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Gliwic – 80 m² Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą, położone w samym sercu Gliwic. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanej, 4-piętrowej kamienicy. Budynek od strony podwórza ...

Powierzchnia
81,08 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 153,43 zł
cena 580 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum

Radzionków
mieszkanie na sprzedaż

DMG-MS-11703

Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na zieleń – Radzionków Szukasz miejsca, które łączy funkcjonalność, komfort i przyjemne otoczenie? To mieszkanie może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż przytulne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na ostatnim ...

Powierzchnia
40,60 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 788,18 zł
cena 235 000 
mieszkanie na sprzedaż - Radzionków

Gliwice
mieszkanie na sprzedaż

DMG-MS-11700

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny, dwupoziomowy zlokalizowany w niezależnym budynku. Budynek częściowo podpiwniczony, wybudowany z cegły ok 1906 roku, ocieplony 5 cm styropianem, kryty papą termozgrzewalną. Lokal o powierzchni użytkowej 81,06m2 na parterze ...

Powierzchnia
90,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 388,89 zł
cena 485 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem